Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
nejlépe whatsapp zpráva
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O mně a tvorbě
  3. O mně a tvorbě
O mně a tvorbě
Vítám vás na těchto stránkách čiré intuitivní tvořivosti srdcem a vnitřním Božstvím v nás.
 
Tento prostor vznikl díky hluboké touze po vnitřním vývoji, díky energetické citlivosti a prohloubené vnímavosti a současně lásce k barvám, hravosti a bezbřehé tvořivosti.
Tvoření mne nabíjí radostí, poznáním a obrovskou energií, která se násobí dál do světa, k vám, a tak se všichni vzájemně vibračně obohacujeme a pozvedáme naše vědomí do vyšších sfér.
 
Je mi velkou ctí sdílet kousek cesty s vámi.
Nechť se zde cítíte jako doma a zdejší texty, obrázky a předměty jsou vám inspirací k vlastnímu otevření se lásce a vysokým vibracím.
 
S velkou láskou v
Petra Legnerová
Vše o vysokovibračních svících... ;)

Co kus, to originál:

Každá vysokovibrační svíce je s láskou a radostí vyráběna ručně, tudíž je vždy originálem a stejná svcíe může na pohled vypadat vždy trochu jinak, zejména barevně.... Foto je tedy orientační. ;) Záměr však zůstává vždy dle popisu. ;) Energetické vyzařování svící je u shodného záměru téměř shodné. ;)

Křišťál uvnitř:

Každá svíce, která obsahuje uvnitř krystal křišťálu (napsáno na štítku dole), je díky křišťálu silnější, neboť každý kousek křišťálu, tzv. špice, je pečlivě vybrána a vždy naprogramována na tentýž záměr jako svíce, tedy samotnou svíci podstatnou měrou posiluje. Křišťál je vůbec úžasný i sám o sobě. Nejen že má přirozeně čistící a léčivé schopnosti, chrání auru a harmonizuje, současně se umí velice dobře přizpůsobit a nést vloženou energii zcela čistě a nepozměněně... je to takový světlonoš. ;) 

K čemu svíce slouží:

Svíce jsou od pradávna určeny k očistě, teplu (a to i v přeneseném slova smyslu), speciálnější svíce také k provázení různými rituály vč. meditací, terapií, masaží, pro práci na sobě ale také pro obyčejné hezké chvíle spočinutí v sobě nebo také pro zkrášlení prostředí.

Tyto vysokovibrační svíce fungují mimo výše uvedené také jako energetické zářiče do prostoru a to i v případě, není-li svíce zapálená, neboť všude kde se pracuje s energiemi, tam vzniká energetické pole. ;) Zpravidla čím jsou vibrace předmětu vyšší, tím je také silnější energetické pole. 

Pokud si přejete vidět konkrétní vzhled zakoupené svíce:

Pokud si přecijen přejete vidět právě dostupné kusy předem vybraných témat a zvolit si konkrétní svíce, moc ráda Vám pošlu vybraná témata nafocená na whatsapp, fb či přes chat, abyste označili, které svíce jsou "ty pravé".

Současně také mějte na paměti, že... se děje vše tak, jak "má", a Vy do svého atraktorového pole i tak přitahujete přesně ty kousky, které se k Vám právě teď nejvíce hodí pro Váš vývoj a růst.

Doporučení pro výběr:

Zavřete si na chvíli oči, zhluboka se nadechněte, vydechněte, vše alespoň třikrát zopakujte a zavnímejte si svou srdeční oblast, po chvíli se nechte pozvolna prostoupit nádhernou láskyplnou zářivou energií a... teď vybírejte otevřeným srdcem...

Také Vám moc ráda poradím, chcete-li. Načítám energetická pole na dálku, tedy ráda bezplatně načtu aktuální témata či vyberu konkrétní kousky pro určeného člověka... nejlépe zprávou přes whatsapp nebo příp. zavolejte: +420731873373.  

Z čeho jsou svíce vyrobeny:

Všechny svíce jsou vyráběny z certifikovaného vosku RSPO, tzn. vosk je vyroben výhradně z plodů palem ze soukromého sběru na menších farmách, odstříháván nůžkami s dlouhou čepelí (podobně jako my sbíráme např. hroznové víno), tedy plně v souladu s přírodou.  Knoty jsou velmi kvalitní a bavlněné od sousedů z Německa, totéž platí o barvách. ;)

 

Novinky z našeho blogu

Jak žít SVĚTLO :)
14.07.2021
Jak žít SVĚTLO :)
Často se mne při průvodcování a terapiích či doporučení svící ptáte na to, jak SE ZMĚNIT tak, abyste zlepšili své zdraví, vztahy, žili více sami/samy ... číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Nejčtenější na blogu
Kde nás najdete

Kontakty
Petra Legnerová
Petra Legnerová
nejlépe whatsapp zpráva
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz